Arabšti teroristé vyvraždili židovskou rodinu, včetně batolete (+ foto)

Ohodnoťte článek

Arabští teroristé v pátek okolo deváté hodiny večerní povraždili v židovské obci Itamar na severovýchodě Samaří 5 členů židovské rodiny.

Zavražděné našla 12letá dcera, která se vrátila z akce mládežnické organizace Bnej Akiva (Bnei Akiva) – a našla doma v tratolišti krve své rodiče, dva mladší bratry a 3měsíční sestřičku. Další dvě děti, které byly v jiném pokoji, teroristé přehlédli.

Oběťmi jsou rabín a důstojník tankové jednotky Udi Fogel, jeho manželka Rút (Ruth), 11letý syn Joav (Yoav), 4letý syn Elad a 3měsíční dcerka Hadas.

Upozornění: Následují fotografie z místa zločinu. Neměly by je vidět děti a citlivé osoby.

Fotografie povolila zveřejnit rodina obětí, které byly považděny ve spánku „jen proto, že jsou Židé.“

Zavražděný židovský 3letý chlapec
Zavražděný 11letý chlapec
Hrůzný zločin
Hrůzný zločin
Otec a 3měsíční dítě
3letý židovský chlapec

Pohřeb se koná dnes v 13:30 místního času (12:30 středoevropského času) na hřbitově Har Menuchot v Jeruzalémě. Přeživší děti – Tamar (12 let), Ro’ie (8 let) a Šaj (Shai, 2 roky) jsou v péči rodiny svého dědečka Chaima Fogela, obyvatele obce Nevej Cuf v Samaří.

Rabi Fogel s manželkou a dětmi patří mezi ty, kdo byli vládou Ariela Šarona (Ariel Sharon) v roce 2005 vyhnáni z Pásma Gazy v rámci tzv. Stažení, kdy byly zničeny gazanské židovské obce a oblast předána do rukou arabské autonomie. Krátce poté Gazu ovládli teroristé Hamasu.

sc

Článek vychází z informací webu Arutz 7 – Israel National News, zejména článku Arab Terrorists Murder Family in Samaria, Including Infant.