Izraelský ministr turistiky Stas Misezhnikov v Bulharsku

Ohodnoťte článek

Izraelský ministr turistiky Stas  Misezhnikov s delegací vedoucích oddělení ministerstva turismu navštívil Bulharsko, kde byl v Burgasu přijat bulharským prezidentem Rosenem Plevnelievem (Росен Aсенов Плевнелиев) a předsedou vlády Bojkem Borisovem (Бойко Методиев Борисов). Jako odpověď na terostistický útok se rozhodly obě strany zitnenzivnit spolupráci v oblasti strategie a bezpečnosti turismu.

Spolu s Misezhnikovem přiletěli do Bulharska zástupci cestovních a leteckých kanceláří, aby se se svými bulharskými kolegy podělili o své zkušenosti a také aby jim vyjádřili podporu.

Během teroristického útoku minulý týden bylo zabito pět izraelských turistů, bulharský řidič a dalších 35 turistů bylo zraněno. Vyšetřování teroristického útoku pokračuje.

Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku Tourism Minister: Bulgaria, Israel Will Strengthen Cooperation

hm

3 komentáře u „Izraelský ministr turistiky Stas Misezhnikov v Bulharsku“

  1. Trochu mne mate, že motek Stas je situován před indickou vlajkou, ale asi nebyla k dispozici aktuálnější fotka. Nikdy jsem nepochopil, co kdo vidí na Černém moři, ale budiž. Nejkrásnější moře je u Naharije a nejpohodlnější pláže jsou v Tel Avivu a v Kiryat Jam. Kam se hrabe Waikiki, natož Zlaté písky.

    1. Omyl napraven, děkujeme za upozornění a ve věci pláží souhlasíme. Ale lidé už jsou tací, že chtějí vždy něco jiného, než to co mají pod nosem. A izraelští turisté si opravdu bulharské pláže a hotely pochvalují.

Komentáře nejsou povoleny.