Videa izraelské armády: eliminace džihádisty, zasáh televize Hamasu, odpalování raket a jejich likvidace

Ohodnoťte článek

Izraelské obranné síly

Přinášíme čtyři videa Izraelských obranných sil, ukazující dnešní vojenské operace proti teroristům a příklady toho, jak hamasnici odpalují rakety na Izrael z hustě obydlených civilních čtvrtí – zjevně v naději, že tak uniknou izraelskému protiúderu, anebo alespoň zajistí pro mezinárodní média „nevinné civilní oběti izraelské agrese.“

Izraelské vojenské námořnictvo dnes v rámci speciální operace zlikvidovalo globálního džihádistického teroristu Ahmeda Nahíla (Ahmed Nahel). Izraelské obranné síly zveřejnily záznam úderu dvou raket na jediný cíl, natočený také sledujícím bezpilotním letounem.


Izraelská armáda dále zveřejnila záznam z kamery namontované na raketě, která ukazuje chirurgicky přesný úder na komunikační zařízení teroristického Hnutí islámského odporu (Hamas) na střeše budovy v Gaze – zřejmě kanceláře hamasnické televize Al-Aksá.

Další armádní video ukazuje přesný úder na podzemní odpaliště raket, umístěné vedle mešity v Gaze. Zásah byl dokonale přesný a mešita nebyla nijak poškozena.

Zatímco Hamas umisťuje svá odpaliště raket do obytných oblastí, Izraelské obranné síly dělají vše proto, aby minimalizovaly škody na zdraví civilistů a soukromém majetku.

Následující video, složené z částí videí zveřejněných samotnými palestinskoarabskými teroristy, ukazuje, jak Hamas odpaluje rakety z hustě obydlených oblastí.