Hackeři připravují útok na Izrael

Hackeři připravují útok na Izrael 3.67/5 (73.33%) 12 ohodnocení

počítačeHackeři se zavázali, že koordinovaným útokem vymažou Izrael z internetu. Skupina hackerů, která si dala jméno “Hackers Anonymous,” si dala za cíl vymazat Izrael z internetu koordinovaným útokem, který je naplánovaný na 7. dubna 2013. Kampaň pod názvem #OpIsrael byla oznámena hackerem, který je notoricky znám pod jménem of Anon Ghost. Informaci přinesla Arabian Gazette. 

Podle “angažovaných hackerů” Izrael porušuje lidská práva. Proto je třeba ukázat solidaritu s nově uznaným Palestinským státem. To uvedla jedna z hackerských skupin na webových stránkách Hackers Post., které se starají o PR celé kampaně. K prvnímu podobnému  útoku došlo během obranné vojenské akce proti raketám stříleným z Gazy na civilní cíle v Izraeli vloni v listopadu.

Hackeři se podle Anana Ghost rozhodli, že se sjednotí proti Izraeli jako entitě a podle jejich prohlášení se má Izrael připravit na to, že bude smazán z internetu.

hm

Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku ‚Hacktivists‘ Vow to ‚Erase Israel From Internet‘

Jedna myšlenka na “Hackeři připravují útok na Izrael”

Komentáře nejsou povoleny.