Na sever Izraele dopadly rakety z Libanonu – aktualizováno

Na sever Izraele dopadly rakety z Libanonu – aktualizováno 4.69/5 (93.85%) 13 ohodnocení

Krajina v údolí Bikaá v Libanonu
Krajina v údolí Bikaá v Libanonu

Dnes odpoledne v 16:46 se ozvaly na severu Izraele a v Naharii a Akku sirény a krátce po nich dopadly z libanonského území z oblasti Tyru na Izrael čtyři rakety. Hizballah ve své zpravodajské relaci hovoří také o čtyřech raketách, ale k akci se nepřihlásil. Jednalo se o rakety krátkého dostřelu které byly vystřeleny z blízkosti palestinského utečeneckého tábora. Při tomto útoku nebyl nikdo zraněn a ani došlo pouze ke škodám na majetku. Dvě z raket byly zlikvidovány protiraketovým systémem „Železná kupole“.  Během tohoto měsíce to není poprvé, kdy na hranici mezi Libanonem a Izraelem došlo k incidentům. Při posledním incidentu byli zranění čtyři izraelští vojáci, kteří pronikli na území Libanonu. Věřme tomu, že i tento incident je ojedinělý.

3 komentáře u „Na sever Izraele dopadly rakety z Libanonu – aktualizováno“

  1. Kdy konecne jiz někdo udela poradek s temi arabskými barbary,je to banda zoufalcu co nic neumi jen nicit vrazdit.K praci nejsou a to není zadny arab jelikož mají petrolej vse si muzou nechat udelat od lidi na které stále utoci a hledaji záminky jak s nima bojovat i kdyz na to nemaji.Nez objevili na svém uzemi petrolej tak jak zili?Behali a honili se po pousti s lukem a sipem,ale jakmile měli nebo mají financni hotovost chteji snad ovládnout svet a přitom na to nemaji zmůžou se jen na teroristicke utoky na nevinne lidi.Jediny lek na to je jakmile se chyti nebo se dokaze,ze je to terorista okamzite ho povesit,zadna litost oni ji také nemaji s lidmi ,které ten jejich boj nezajima.Proti zadne armade si netroufnou jen zbabele utoci na civilisti.

  2. Předpokládám, že těmi barbary máte na mysli různé teroristické bandy. Označit tak en bloc všechny araby by bylo krátkozraké a nefér.

Komentáře nejsou povoleny.