Izraelský voják ubodán palestinským teroristou

Izraelský voják ubodán palestinským teroristou 4.87/5 (97.33%) 15 ohodnocení

img456650Izraelský voják, který cestoval z Nazaretu do Afuly byl na afulském autobuovém nádraží pobodán šestnáctiletým palestinským teroristou z Dženínu, který s ním cestoval již z Nazaretu, kde se nelegálně zdržoval. Událost se stala dnes ráno v 8.40. Voják cestoval z Nazaret Illit do Tel Avivu. Terorista využil situace, kdy cestující nastupují a vystupují z autobusu a jejich pozornost je snížená a spícího vojáka, který jel na svojí vojenskou základnu, několikrát bodl. Vzápětí byl cestujícími chycen a předán policií. Voják, obyvatel Nazaret Illit byl převezen do nemocnice Ha Emeq v Afule, ale svým zraněním podlehl.

3 komentáře u „Izraelský voják ubodán palestinským teroristou“

  1. No a teď se může terorista těšit na fešácký kriminál a za pár let bude zase propuštěn. A oslavován teroristy jako hrdina. Už jsem psal: s teroristy se nevyjednává!! Voják padl při obraně Vlasti. Čest jeho památce. Soustrast rodině.

  2. Teď se ukáže, jak evropským a americkým politikům skutečně záleží na míru. Všichni by tuto vraždu v autobuse měli odsoudit přinejmenším alespoň stejně hlasitě a vehementně, jako odsuzují výstavbu bytů v Judsku a Samaří.

Komentáře nejsou povoleny.