Šária jako řešení pro Evropu? + video

Šária jako řešení pro Evropu? + video 4.94/5 (98.82%) 17 ohodnocení

Přinášime našim čtenářům video – rozhovor o islámském právu Šária v Belgii. Doplnili jsme tento krátký film CBN o několik informací, které video doplňují.

Ti, kdož se protiví Alláhovi a poslu Jeho, budou povaleni, tak jako byli povaleni ti, kdož byli před nimi. A nyní jsme seslali znamení jasná. A nevěřícím se dostane trestu zahanbujícího. (Súra 58 Hádka, 5. verš)

إِنَّ الَّذِينَ يُحَادُّونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ كُبِتُوا كَمَا كُبِتَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ ۚ وَقَدْ أَنْزَلْنَا آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۚ وَلِلْكَافِرِينَ عَذَابٌ مُهِينٌ

 Tato slova Koránu jistě nejednou pronášel Muhammad při svém boji za novou monoteistickou víru-islám, kterou šířil nejen slovem, ale i mečem a ohněm mezi pohanskými arabskými kmeny a též mezi křesťany a Židy žijícími v tehdejších městech a oázách Arabského poloostrova. Slova vyřčená téměř před 1400 lety v určité historické epoše a podmínkách, se vracejí do Evropy 21. století jako varování či spíše hrozba všem jejím původním obyvatelům.

Původní Evropané vymírají. Podívejme se na porodnost ve vybraných evropských zemích: Evropská unie má celkovou průměrnou porodnost 1.5 dítěte na ženu. Francie 1.98, Nizozemí a Velká Británie 1.66, Belgie 1.65, Německo 1.41, Švýcarsko 1.44, Rusko 1.40, Rakousko a Rumunsko 1.38, Řecko 1.38, Itálie a Španělsko 1.30, Polsko 1.27, ČR 1.23 a Slovensko 1.34. (Statistické údaje z roku 2009)

Demografický průzkum dokazuje, že k tomu, aby se společnost udržela při životě více než 25 let, musí být porodnost 2.11 dítěte v rodině.

Jak je vidět, mají evropské státy v tomto ohledu velký deficit.

Muhamar Kadáfi svého času řekl: “Nepotřebujeme teroristy, nepotřebujeme sebevražedné útočníky.Více než 50 milionů muslimů v Evropě ji za pár desítek let změní v muslimský kontinent.“

(Pokud se podíváme za moře, situace není o nic lepší ani v USA. Pro srovnání – v roce 1970 tam bylo sto tisíc muslimů. V roce 2008 to bylo již devět milionů muslimů žijících v USA.)

Jediné, co mohou Evropané udělat pro záchranu své civilizace a kultury je, že začnou rodit minimálně dvě až tři děti do rodiny. To je jediný nekonfliktní prostředek k odvrácení evropské demografické katastrofy. Jedině tak se možná zabrání tomu, aby se Evropa za 20 až 30 let nestala zcela muslimským kontinentem, v jehož státech by platilo v té či oné míře muslimské právo – šaría a část nemuslimského obyvatelstva starého kontinentu by se mohla ocitnout v postavení dhimmi čili tolerované nábožensko-etnické skupiny „národů knihy“, t.j. křesťanů a Židů platících daň nevěřících – džizju.

2 komentáře u „Šária jako řešení pro Evropu? + video“

  1. Demografický výzkum nedokazuje vůbec nic. Naopak méně obyvatel v Evropě vzhledem k rozvoji techniky je přínosem. Vše je zaviněno zrádcovskou a zbabělou politikou Bruselu. Nakonec přece mají svoje vzory. Největším je zbabělec ve Washingtonu. Izrael může stále být naším vzorem. Braňme Izrael, ubráníme Evropu!

  2. V Rusku je prý větší počet konverzí muslimů na křesťanství,než je tomu naopak.To má zmírňovat demografický džihád muslimů.Nejvíce se tento jev zvýrazňoval v době velkých teroristických akcí či atentátů teroristů,kdy hynuli také lidé vyznávající islám,tedy se taky stávali oběti těchto činů.

Komentáře nejsou povoleny.