Izrael schválil prodloužení příměří

Izrael schválil prodloužení příměří 5.00/5 (100.00%) 14 ohodnocení

Gaza Teroristé Hamásu opět začali s ostřelováním Izraele krátce po 20. hodině místního času, tedy poté, co Izrael schválil prodloužení příměří o 4 hodiny (do půlnoci izraelského letního času).
Gazané využili času pokusem vyprostit těla z trosek v Bejt Chanúnu, Šedžaji i jinde. Celkový počet obětí v Gaze po 19 dnech bojů je údajně více než 1000.
Za posledních 24 hodin padlo dalších 5 vojáků IDF. Byla zveřejněna jejich jména. Padlými jsou nadrotmistr Amit Jeori (20 let) z Jeruzaléma, poručík Roi Peles (21 let) z Tel Avivu, nadrotmistr Avraham Grintzvaig (21 let) z Petach Tikvy, nadrotmistr Gal Bason (21 let) z Cholonu a nadrotmistr Guy Boyland (21 let) z Ginosaru (fotografie níže).

padli 28. tamuzu 5774
Zleva nahoře – Avraham Grintzvaig, Gal Bason, Amit Yeori, Roi Peles a Guy Boyland. Zdroj: mluvčí IDF

Jedna myšlenka na “Izrael schválil prodloužení příměří”

  1. Opět je vidět, že s teroristy nelze uzavřít žádnou dohodu, a to přes všechny chytré žvásty Obamy, Kerryho, Pan Ki Muna a dalších. Bezpečnost Izraele se tím nijak pozitivně nezmění. Hamásu, který tuto situaci už po několikáté vyprovokoval, a muslimům vůbec není možno důvěřovat. Copak všichni izraelští kluci padli zbytečně?? Chtěli jistě žít jako normální lidi, se svými rodinami, přítelkyněmi. Islamisty, kteří jsou neštěstím pro celé lidstvo je nutno zničit jednou pro vždy.

Komentáře nejsou povoleny.