Terorista z Jeruzaléma je v očích představitele Palestinské samosprávy hrdinou.

Terorista z Jeruzaléma je v očích představitele Palestinské samosprávy hrdinou. 5.00/5 (100.00%) 14 ohodnocení

ChayasgraveMédia na celém světě informovala o teroristickém útoku v Jeruzalémě jejíž obětí se stala tříměsíční holčička. Kromě toho bylo zraněno sedm dalších osob, jedna z nich, stále je dosud v kritickém stavu v jeruzalémské nemocnici Hadasa.

Nicméně představitel Palestinské samosprávy Sultan Abu-Einen  uvedl, že terorista Abed El-Rahman Idriss al-Shaludi (anglicky Shaludeh)  který použil auto jako vražedný nástroj, je hrdina a oběť. V prosinci 2013 byl propuštěn z izraelského vězení, kde si odseděl šestnáct měsíců za teroristické aktivity.

Abu-Einen je člen centrálního komitétu Palestinské samosprávy a je odpovědný za vztahy s NGO (Nestátními neziskovými organizacemi), zejména v rámci OSN, sdělil, že několik měsíců po propuštění z vězení byl Shalude znovu zatčen společně s jinými členy rodiny, která je známá jako aktivisté teroristické organizace Hamás. Podle propagandy nikoli Hamásu, ale Abbásova Fatáhu to byl terorista, kdo se stal obětí. Abu-Einen doslova napsal, že mučedník Shaludeh byl chladnokrevně zavražděn Izraelci.

Předseda vlády Benjamin Netanjahu v projevu na tryzně za teroristy zavražděného ministra a poslance Knessetu Rahaveama Zeeviho prohlásil, že nikdo z Palestinské samosprávy, ani Abu Mazen (Mahmoud Abbás)  teroristický čin neodsoudil,  ani se nevyjádřil k vyhlášením člena jejího komitétu.

2 komentáře u „Terorista z Jeruzaléma je v očích představitele Palestinské samosprávy hrdinou.“

  1. Nějak těžko chápu proč vůbec Izrael o něčem jedná s tím divným spolkem co se nazývá palestinská samospráva. Pro normálního člověka je to banda patologických vrahů nebo přinejmenším schvalovačů bestiálních zločinů. Opět se potvrzuje, že s muslimy není možné se dohodnout na ničem. Kdy už svět pochopí, že je bezpodmínečně nutné tuto ideologii ( o žádné náboženství ve skutečnosti nejde, ať si pan Halík říká co chce) sprovodit ze světa? Islám dělá problémy všude, od Německa, přes Francii, Kanadu, Rusko až do Indie nebo Číny; tak co s ním? Pokročilé neutronové zbraně by tento problém jistě efektivně vyřešily.

  2. Islám je ďábelská kultura zla, jediným řešením, jak ochránit civilizaci, je totální vyhlazení islámu za použití všech prostředků. Všechny civilizované země se musí v zájmu sebezáchovy postavit za Izrael.

Komentáře nejsou povoleny.