UNRWA financuje průpravu dětských teroristů Hamasu + video

UNRWA financuje průpravu dětských teroristů Hamasu + video 5.00/5 (100.00%) 13 ohodnocení

UNRWA-logoZejména v poslední době, v souvislosti s volbami v Izraeli se ozývaly hlasy o tom, že bezpečnostní rizika jsou přeceňována a hrozba pro Izrael je zanedbatelná. Podle některých politiků hlavní hrozbou pro Izrael je neutěšená ekonomická situace obyvatel. Video poskytnuté organizací pro ochranu práv dítěte staví bezpečnostní situaci do poněkud jiné perspektivy. Nikdo si v tomto videu, které dokumentuje výcvikový tábor pro budoucí bojovníky Hamásu proti Izraeli nic nevymyslel, ani nepřidal. Všechny výpovědi, projevy a krátká vyjádření jsou přeloženy přesně do srozumitelné angličtiny, která nenechá nikoho na pochybách. UNRWA spolufinancuje výcvikové tábory pro budoucí teroristy. Stejné záběry z výcvikových táborů Islámského státu byly civilizovaným světem odsouzeny, tyto tábory jsou civilizovaným světem financovány. Film natočil televizní tým placený Centrem pro výzkum Středního východu (Center for Near East Policy Research).

Video vysvětluje, že výcvikové tábory jsou organizovány ve spolupráci s UNRWA, která financuje provoz škol v Gaze. Jeden z vedoucích funkcionářů Hamasu také uvádí, že je velmi spokojený se spoluprácí s UNRWA.  Jiný záběr ukazuje představitele Hamasu, jak promlouvá k dětem oblečeným do vojenských uniforem a říká jim: „Vy jste generace, přestože jste tak mladí,  která je vyvolená k tomu, aby bojovala. Vy se připravujete na jihad (svatou válku proti Izraeli, někdy používají také verzi proti židům). Centrum upozorňuje na to, že na internetových stránkách UNRWA je uvedeno, že učební osnovy ve školách v Gaze – financovaných UNRWA –  jsou v režii Hamasu a součástí těchto osnov jsou také dokumentované vojenské výcvikové tábory pro děti a mladistvé. Dosud těmito tábory prošlo 17,000 dětí.

Jedna myšlenka na “UNRWA financuje průpravu dětských teroristů Hamasu + video”

  1. Kdokoli se na jejich straně i jen pokusí uzavřít dohodu s Izraelem, stane se cílem těchto fanatických teenagerů a také již dříve zpracovaných „bojovníků“, kteří chtějí očividně jen jedinou věc. Jaký závěr z toho plyne?

Komentáře nejsou povoleny.