Americká hvězda Kim Kardashian v Izraeli

Americká hvězda Kim Kardashian v Izraeli 4.88/5 (97.50%) 8 ohodnocení

Kim-Kardashian-Khloe-Kardashian-JerusalemZnámá americká herečka a hvězda Reality show Kim Kardashian je od včerejška na krátké návštěvě Izraele. Kim Kardashian je dcerou známého amreického právníka arménského původu Roberta George Kardashiana (1944-2003). Kim přiletěla v pondělí dopoledne soukromým letadlem na Ben Gurionovo letiště na soukromou návštěvu Izraele. Spolu s ní přiletěl její manžel, známý rapper, zpěvák a textař Kanye West a jejich dcera North – „Nori“. Spolu Kim přiletěla též její mladší sestra Khloé. Všichni pak odjeli do Jeruzaléma, kde se ubytovali v jednom z luxusních hotelů. Návštěva manželského páru v Jeruzalémě kromě návštěvy svatých míst měla ještě jeden neméně vážný důvod. Kim a Kanye se rozhodli nechat pokřtít svou dceru North (21 měs.) v katedrále sv. Jakuba v Arménské čtvrti. Při křtu byla Khloé kmotrou své neteře North.

Nedávno se dostala na veřejnost informace, že Khloé Kardashian si koupila byt v Tel Avivu, takže není vyloučeno, že ona nebo spolu se svou sestrou,jejím mužem a dcerou navštíví i toto město.

kim_kardashian v Jeruzaleme rodina

Pár Kardashian a West přijali na jeruzelmské radnici také starosta města Nir Barkat spolu s manželkou. Oba páry povečeřely v nekošer  restauraci, což negativně komentoval ortodoxní tisk ústy rabi Schlezingera.

kim-kanye-jerusalem-2015-billboard-650
Foto : mluvčí radnice Jeruzaléma

Kim a Khloé Kardashian před návštěvou Izraele pobývaly osm dní v Arménii, kde se zúčastnily pietního aktu na památku stého výročí genocidy Arménů Turky, která proběhla v období první světové války. Tehdy padlo za oběť této genocidě jeden a půl milionu Arménů. Sestry Kardashian položily k památníku zavražděných Arménů květiny.

Kim a Khloe v Armenii kl. kvetiny

Jedna myšlenka na “Americká hvězda Kim Kardashian v Izraeli”

Komentáře nejsou povoleny.