Arab se nejprve zeptal na koupání, pak Izraelce zavraždil

Arab se nejprve zeptal na koupání, pak Izraelce zavraždil 5.00/5 (100.00%) 7 ohodnocení

Dany Gonen
Dany Gonen

Arabský útočník zavraždil v pátek 19. června odpoledne u obce Dolev severozápadně od Jeruzaléma 25letého Izraelce Danyho Gonena z Lodu. Další Izraelec Netanel Hadad byl útokem zraněn.

Oba Izraelci jeli společně autem od pramene Ein Buvin u obce Dolev, když na silnici spatřili palestinského Araba, který na ně mával, aby zastavili.

„Otevřeli jsme okno a on se usmíval a ptal se nás na vodu v prameni,“ uvedl v rozhovoru pro Times of Israel Hadad. „Poděkoval nám a my jsme pokračovali naší cestou. Pokračoval v chůzi a o dvě vteřiny později na nás zavolal. Znovu jsme zastavili a on začal střílet – nejdřív na Danyho a pak na mě. Šel před předek auta a pokračoval ve střelbě,“ popsal situaci Netanel Hadad, jemuž se podařilo telefonem přivolat pomoc a současně se snažil dýcháním z úst do úst udržet těžce raněného Danyho při životě.

vozidlo po útoku
vozidlo po útoku

Dany Gonen, který byl zraněn v horní polovině těla a při leteckém převozu do nemocnice Tel HaŠomer byl již v bezvědomí, naneštěstí zranění podlehl. Netanel Hadad byl zraněn na noze a jeho zranění je středně závažné.

pohřeb Danyho Gonena
pohřeb Danyho Gonena

Po arabském zločinci nyní v Judeji a Samaří pátrají Izraelské obranné síly a Izraelská policie.

Jedna myšlenka na “Arab se nejprve zeptal na koupání, pak Izraelce zavraždil”

  1. obdivuji izraelskou trpělivost i to, že nechali své nepřátele ve vlastní zemi v pokoji žít i když mají srdce plné nenávisti k těm, kteří se k ním tak velkoryse zachovali po prohrané válce.. Chápu presidenta Zemana, že doporučil odsun nepřátel národa a státu mimo území Izraele, ale stojí to tolik utrpení a životů, jakou to má cenu? Dokážete mě někdo odpověď? 😐

Komentáře nejsou povoleny.