Teroristický útok u Alon Shvut

Teroristický útok u Alon Shvut 5.00/5 (100.00%) 19 ohodnocení

Jakov Don - foto z rodinného archivu
Jakov Don – foto z rodinného archivu
arabský teror
arabský teror

Na silnici vedoucí z křižovatky Guš Ecion vedoucí do Alon Švut došlo k dalšímu teroristickému útoku, který si vyžádal smrt tří lidí.

Jedním ze zavražděných arabským teroristou byl obyvatel Alon Shvut Jakov Don (49) pedagog, který pracoval ve škole v Efrat. Druhým zavražděným je Ezra Jechiel  Schwartz (18) student z USA, který spolu s pěti dalšími přjel do Izrale podpořit izraelské vojáky při jejich nelehké službě. Američtí studenti rozváželi vojákům jídlo. Pět ostatních studentů bylo zraněno, po ošetření byli z jeruzalémské nemocnice propuštěni, vedle těchto studentů bylo zraněno dalších pět lidí. Třetím zabitým je palestinský Arab Šádi Arafa, palestiský Arab z Hebronu, který na místě byl zcela náhodou.

Jeden z útočníků je v rukou bezpečnostích složek, jedná se o  a jednomu se podařilo uniknout. V celé oblasti probíhá intenzivní pátrání.

Jedna myšlenka na “Teroristický útok u Alon Shvut”

  1. Je to hrozné jak se celý svět upíra k Francii ale i Izrael je přítel a už nemluvím o Mali.Jak je možné že nevidíme násilí na Sinai viz letadlo 224 mrtvých
    a stále se upírame k někomu jinému.Ten svět je nějak divný a pokřivený.
    Politici celého světa demonstrovali na jaře ruku v ruce v Paříži událost kdy byli vyvraždění novináři,kterým etika čest neříká nic.Ptám se PROČ,?

Komentáře nejsou povoleny.