Uvítá Izrael větší počet turistů z Ruska?

Uvítá Izrael větší počet turistů z Ruska? 5.00/5 (100.00%) 15 ohodnocení

israel-ministry-of-tourismIzraelské Ministerstvo turismu (משרד התיירות) zvyšuje v Rusku své úsilí na propagaci Izraele jako lákavé turistické destinace. Ve stínu sestřelení ruského bojového letounu SU 24 tureckou armádou zrodila se v Izraeli naděje, že čtyři a půl milionu ruských turistů, kteří dosud tráví svou dovolenou v Turecku ho vymění za Izrael. Ministr turismu Jariv Levin (Yariv Levin) včera svolal ministerskou poradu s odborníky, aby se prověřily různé možnosti, jak zvětšit a prohloubit působení ministerstva v Rusku na pozadí zvýšeného napětí mezi Tureckem a Ruskem. Ministr rozhodl o okamžitém uvolnění 10 milionů šekelů, které budou vynaloženy na konkrétní propagační akce v Rusku představující Izrael jako lákavou turistickou destinaci.


V rámci zvýšeného úsilí o propagaci Izraele zítra zorganizují představitelé Izraelského ministerstva turismu v Moskvě velké setkání s představiteli ruských cestovních kanceláří, na němž představí Izrael jako atraktivní turistickou destinaci.

Ministerstvo turismu se obrátilo na turistické odbory radnic Jeruzaléma, Tel Avivu a Ejlatu, aby i ony zvýšily svou propagační činnost v Rusku.

Jeruzalém