Bar Refaeli aneb kráska v nesnázích

Bar Refaeli aneb kráska v nesnázích 4.80/5 (96.00%) 10 ohodnocení

Bar Refaeli v roce 2011 Foto: Wikipedia
Bar Refaeli v roce 2011 Foto: Wikipedia

Izraelská topmodelka Bar Rafael ( בר רפאלי )  (30), o jejíž svatbě  portál eretz.cz informoval, má nyní problémy. Nepronásledují ji fanoušci a fotografové loví její snímky na zcela jiných místech, než obvykle, vyšetřuje ji totiž izraelský daňový úřad, potažmo policie. Náhodou vyšlo najevo několik problematických finančních záležitostí. Daňový úřad podezřívá topmodelku, která strávila 12 hodin před vyšetřovateli izraelské policie a objasňovala jak to, že například bydlela v luxusním bytě věžáku YOO v Tel Avivu, který si formálně pronajal její bratr, aby tento byt nebyl (kvůli daním, pozn. red.) spojován s jeho sestrou Bar. Když se jí vyšetřovatel daňového úřadu zeptal, zda v letech 2009-2012 měla nějaké pronajaté byty  v Izraeli, uvedla, že v tomto období si v Izraeli žádné byty nepronajímala.

Během  vyšetřování úřednice bytového projektu YOO vyšlo najevo, že v bytě žila Bar Refaeli a její rodina se zavázala spolupracovat na propagaci bytového projektu YOO v různých  novinách a časopisech. Kromě toho vyšlo najevo, že společnost, která prodávala byty v projektu YOO, zaplatila pronajímateli bytu kromě nájmu ještě dalších 200 tisíc šekelů, aby tento umožnil Bar Refaeli bydlet v bytě. Takto společnost chtěla na atraktivní sousedku nalákat potencionální kupce bytů. Podobnou reklamu měla prý Refaeli dělat projektu mrakodrapu W Tower v Tel Avivu, v jehož jednom z luxusních bytů také bezplatně bydlela. Dalším z dárků, které Refaeli měla dostat do bezplatného užívání, byl vůz Range Rover včetně pohonných hmot. Bar Refaeli měla tak přispět k propagaci prodeje vozu. Po skončení dohody dostala topmodelka k užívání další vůz značky Lexus. Jak sdělili vyšetřovatelé, je i u tohoto auta podezření, že bylo zapsáno na firmu importéra jako ukázkový model. Auto však používala Rafaeli s cílem propagace jeho prodeje. Vyšetřovatelé daňového úřadu a policie předpokládají, že Bar Refaeli takto zkrátila stát na daních zhruba o 1,5 milionu šekelů. Bar Refaeli byl zabaven cestovní pas a během budoucího půl roku nesmí opustit Izrael. Izraelská i mezinárodní média tuto daňovou kauzu velmi podrobně sledují.

2 komentáře u „Bar Refaeli aneb kráska v nesnázích“

  1. … hlas pražské kotliny … 😛 Nádherná holka. A co jich takových běhá v CAHALu 😆 Spíše bych pro ujasnění právním laikům uvítal lapidární upřesnění, jak je to se zdaněním darů a různých hmotných výhod… 😀

Komentáře nejsou povoleny.