Benjamin Netanjahu potřetí dědečkem

Benjamin Netanjahu potřetí dědečkem 5.00/5 (100.00%) 18 ohodnocení

premiér Benjamin Netanjahu má třetí vnoučeMazal Tov! Předseda izraelské vlády Binjamin Netanjahu (Binyamin Netanyahu) se dnes stal potřetí dědečkem. Holčička se narodila 36leté Netanjahově dceři Noe.

„Sára a já jsem šťastní, že má láska Noa má holčičku, sestru Šmuela a Davida a neteř Jaira a Avnera. Matka a dcera jsou v pořádku a my jsme potěšeni naší rostoucí rodinou,“ uvedl premiér v hebrejštině na svém facebookovém účtu a ihned byl zavalen tisíci blahopřání.

שרה ואני שמחים שלבתי נועה נולדה בת, אחות לשמואל ודוד ואחיינית ליאיר ואבנר. האם והבת מרגישות בטוב, ואנו שמחים על משפחתנו המתרחבת.

Noa je jedinou dcerou Benjamina Netanjahua z jeho prvního manželství s chemičkou Dr. Miriam „Miki“ Weizmann (posléze Haran). Narodila se krátce poté, kdy se rodiče rozešli.

Noa, která vede zbožný způsob života, má za manžela Daniel Rota, odborníka v oblasti hi-tech, narozeného v USA. Daniel a Noa mají ještě syny Šmuela (Shmuel), narozeného v roce 2009, a Davida, narozeného v roce 2011. Noa a Daniel jsou s ohledem na svůj životní styl označování za chabad-chasidské, resp. za moderně ortodoxní. Žijí v Mea Šearim v Jeruzalémě a vyhýbají se publicitě.

Premiér Netanjahu má kromě dcery Noy ještě 2 syny – Jaira a Avnera – se svou třetí manželkou Sárou Ben-Arci (Sarah Ben-Arzi), s níž se oženil v roce 1991.

Druhou Netanjahuovou manželkou byla Fleur Cates, britská občanka, s níž se seznámil, když oba žili v Bostonu. Rozvedli se po 3 letech, aniž by měli děti. Cates po seznámení s Netanjahuem konvertovala k židovství.

Jedna myšlenka na “Benjamin Netanjahu potřetí dědečkem”

Komentáře nejsou povoleny.