Juli (Joel) Edelstein a jeho snoubenka oznámili datum svatby

Juli (Joel) Edelstein a jeho snoubenka oznámili datum svatby 4.80/5 (96.00%) 10 ohodnocení

edelsteinPředseda Knesetu Juli Edelstein a jeho snoubenka Irina Něvzlin, jejichž vztah začal asi před rokem se před dvěma měsíci zasnoubili a nyní oznámili též datum svatby, která se bude konat v pondělí večer, 20 června. Podle předběžných informací bude přítomno svatebnímu obřadu a poté slavnostní hostině asi tisíc pozvaných hostů, včetně prezidenta Rubi Rivlina, předsedy vlády Benjamina Netanijáhua, ministrů a všech 120 poslanců Knesetu. Z bezpečnostních důvodů dosud nebylo zveřejněno přesné místo, kde budou svatba a svatební veselí probíhat. Je však známo, že to bude kdesi uprostřed Izraele, což mohou být oblasti například Tel Avivu, Herzlie nebo Gush Danu.

V lednu 2014, po třaitřiceti letech manželství, Juli Edelstein (57) ovdověl. Jeho žena Taťjana podlehla rakovině. S Taťjanou měl dvě děti, syna a dceru, kteří jsou dnes již dospělí.

Edelsteinova snoubenka Irina Něvzlin Kogan (30 +) žije v Herzlii-Pituach, je rozvedená a má dvě malé děti. Ireniným otcem je rusko-izraelský milionář Leonid Něvzlin. Irina Něvzlin je předsedkyní správní rady muzea Bejt ha-Tfucot (Muzea diaspory) v Tel Avivu.