CO TAJÍ KAREL GOTT?! Gott mit uns! v Jeruzalémě

CO TAJÍ KAREL GOTT?! Gott mit uns! v Jeruzalémě 5.00/5 (100.00%) 12 ohodnocení

Tabulka označující kavárnu Gott mit uns! v Jeruzalémě
Tabulka označující kavárnu Gott mit uns! v Jeruzalémě

PUTNA (PUimová Tisková ageNturA): Hlavní město Izraele se stává centrem světové kavárenské kultury. Svoji první provozovnu ve Svaté zemi otevírá evropská exkluzivní značka Gott mit uns!

Jakkoliv jeruzalémské kavárny nebyly dosud špatné, teprve nyní se dostávají na samotnou špičku. Vedle celosvětových značek jakými jsou Starbucks či Shirokuma, místních kafetérií Café Hillel, Café Café, Cofix, Aroma a Arcaffe, nyní otevře svoji kafetérii též nováček a současně absolutní špička světové kavárenské kultury – evropský řetězec Gott mit uns!

Síť kaváren Gott mit uns! vlastní slavík, gentleman a česká a německá národní pýcha Karel Gott, který se na stará kolena rozhodl kromě hudby a výtvarného umění ovládnout také oblast kavárenství.

„Víte, přátelé, vždy jsem se snažil ve všem co dělám být nejlepší. A tedy i v přípravě kávy. A proč se o své tajemství nepodělit se světem? Proč nenabídnout prostým masám ovládaným ilumináty alespoň trochu světla?,“ uvedl Mistr na dotaz agentury PUTNA, co jej přivedlo ke kavárenství.

Karel s prosbičkou za zdar svého podnikání
Karel s prosbičkou za zdar svého podnikání

„Značku Gott mit uns! jsme se rozhodli oživit po letech, kdy upadala v zapomnění. Jsou samozřejmě země, zejména ve střední a východní Evropě, kde náš brand má tradici a lidé si na něj pamatují, ale nevzdáváme se ani naděje na rozšíření po celém širém světě, včetně končin, kde Gott mit uns! ještě nikdy nezaznělo. Gott mit uns! přináší to nejlepší z evropské civilizace,“ dodal Mistr.

Značka Gott mit uns! bude v Izraeli svoji nabídku prezentovat také pod alternativním brandem „Съ нами Богъ!“´.

Stejně jako jiné kavárenské řetězce, i Gott mit uns! má své typické nádobí
Stejně jako jiné kavárenské řetězce, i Gott mit uns! má své typické nádobí