BRILANTNÍ!!! Česko vyměnilo Brno za Pásmo Gazy, dá ho do svěřenského fondu

BRILANTNÍ!!! Česko vyměnilo Brno za Pásmo Gazy, dá ho do svěřenského fondu 5.00/5 (100.00%) 11 ohodnocení

Miloš Zeman přijímá správce svého letního sídla v Gaze
Miloš Zeman přijímá správce svého letního sídla v Gaze

PUTNA (Purimová Tisková ageNturA): Šokující zpráva přišla dnes z Ramalláhu. Krachující Palestinská správa prodala České republice Pásmo Gazy, ovládané teroristickou organizací Hamas.

Původně vše začalo pokynem prezident republiky Miloše Zemana. Ten při večerním holení utrpěl lehkou oděrku a na dotaz svého majordoma ohledně nákupu přes dveře zavolal: „Kup Pásmo Gazy!“ Věrný nohsled, zvyklý plnit jakékoliv přání svého nadřízeného bez zbytečných dotazů a hloupého váhání, ihned kontaktoval český zastupitelský úřad v Ramalláhu.

V pozdních večerních hodinách pak svědci z Hradu slyšeli křik: „Jirko, ty hňupe, říkal jsem pás gázy, ty debile, pás gázy!“, ale už bylo pozdě. Legendární česká blesková diplomacie splnila vladařovo přání.

Vzhledem k tomu, v jakém stavu Gaza ovládaná teroristy je, nebyla cena vysoká, naopak vláda hnutí Fatáh v Ramalláhu přidala jako dárek ještě uprchlický tábor v jižním Libanonu a sporné nároky na okolí Ammánu a spokojila se s výměnou za okres Brno-město.

Vláda České republiky dnes večer na mimořádném zasedání výměnu území schválila.

„Nedá se s tím už nic dělat. Prostě to proběhlo. Na druhou stranu není to tak špatná zpráva. Brno nikomu chýbať nebudě a když to dáme do svereněckého fondu, tak na tu Gazu aj ďalej budeme moct brát od OSN a Arabské ligy pěkné dotace,“ sdělil agentuře PUTNA pod podmínkou anonymity zdroj z české vlády.

Z Gazy to bude mít Zeman do oblíbeného Izraele kousíček
Z Gazy to bude mít Zeman do oblíbeného Izraele kousíček