Palestinská média

Maan (MNA, Ma’an News Agency, وكالة معا الإخبارية), arabsky a anglicky píšící nezávislá tisková agentura z Betléma.

Wafa – Palestinská tisková agentura (وفا – وكالة الأنباء الفلسطينية), arabsky, anglicky a hebrejsky píšící oficiální tisková agentura Palestinské správy.

Palestine News Network (PNN, شبكة الأخبار الفلسطينية), arabsky, anglicky, francouzsky, německy, rusky a španělsky psaný web z Betléma

Al-Quds (القدس, česky: Jeruzalém), arabsky psané noviny sídlící v Jeruzalémě jsou nejčtenějším deníkem na území Palestinské správy.

Al-Ajjám (الأيـــام, česky: Dny), arabsky psané noviny sídlící v Ramalláhu jsou druhým nejčtenějším deníkem na území Palestinské správy. Svými názory považovány za blízké hnutí Fatáh a oficiální vládě palestinské autonomie v Ramalláhu.

Al-Haját al-Džadída (الحياة الجديدة, česky: Nový život), arabsky psaný oficiální deník vlády Palestinské správy.

The Palestine Telegraph, anglicky psaný web z Gazy.

This Week in Palestine, anglicky psaný týdeník vycházející v Ramalláhu.

Palestine–Israel Journal, anglicky, arabsky a hebrejsky psaný čtvrtletník podporující izraelsko-palestinskoarabský mírový proces.

Al-Hurríja (الحرية, česky: Svoboda), arabsky psaný časopis napojený na Demokratickou frontu pro osvobození Palestiny. Web kromě arabštiny také v angličtině.

Al-Aqsa TV (شبكـة الأقصـى, česky: Televize Al-Aksá), arabsky vysílající televizní stanice provozovaná teroristickým Hnutím islámského odporu (Hamas) v Gaze.

Al-Quds TV  (قناة القدس, česky: Televize Jeruzalém), arabsky vysílající satelitní televizní stanice provozovaná teroristickým Hnutím islámského odporu (Hamas) v Gaze.

Palestine Broadcasting Corporation (هيئة الإذاعة و التلفزيون الفلسطينية, česky: Palestinská vysílací společnost), arabsky vysílající státní televizní a rozhlasová společnost Palestinské správy.

Ramallah Online, anglicky psaný web z Ramalláhu.

The Palestine Times, anglicky psaný web. Není zřejmé, zda je nástupcem stejnojmenných novin, které zanikly v roce 2007, či nikoliv.

Falastín (جريدة فلسطين, česky: Palestina), arabsky psaný, nepravidelně aktualizovaný web.