„Sýrie bude hrobem útočníků“, „Američané, ať si sebou vezmou rakve“, „Sionisté budou hozeni do ohně“

plameny pekelnéV napětí, zda USA, Británie a Francie nakonec uskuteční vojenský úder se syrský režim a jeho spojenci v Íránu realizují v psychologické válce vedené formou až bizarních orientálních výhrůžek, co se útočníkům – a samozřejmě také Izraeli, i když ten útokem nehrozí – stane. Přinášíme výběr z nich.

Syrský premiér Vaíl al-Halkí (Wael al-Halqi) varoval, že se Sýrie změní v „hrob útočníků“ a Sýrie „překvapí útočníky jako je překvapila“ během války Jom Kipur v roce 1973.

Pokračovat ve čtení “„Sýrie bude hrobem útočníků“, „Američané, ať si sebou vezmou rakve“, „Sionisté budou hozeni do ohně“” »

Velitel íránské armády potvrdil úmysl zcela zničit Izrael

Hasan Firúzabadi
generálmajor Hasan Firúzabadi

Náčelník štábu íránských ozbrojených sil, generálmajor Sajed Hasan Firuzabadi (Saed Hassan Firouzabadi, سيد حسن فيروزآبادی‎) prohlásil, že hrozby a sankce neodradí Islámskou republiku od „jejích revolučních cílů a ideálů“ a zdůraznil, že režim je i nadále odhodlán úplně zničit židovský stát. Oznámila to předevčírem íránská tisková agentura Fars.

V projevu na vojenském shromáždění v Teheránu generálmajor Firuzabadi uvedl, že národy musejí poznat hrozby a nebezpečí, která jsou spojená se sionistickým režimem Izraele.

Pokračovat ve čtení “Velitel íránské armády potvrdil úmysl zcela zničit Izrael” »